Najina poroka, Nina in Bojan, Mauritius

Že dolgo časa sva si potihem želela posebno,sanjsko poroko in nenazadnje sva lahko, z vašo pomočjo to željo, tudi uresničila.

Na najin septemberski poročni dan, kljub oblakom na nebu in par kapljic dežja za srečo, sva resnično doživela, o čemer sva lahko do tedaj le sanjala.

Zahvaljujeva se agenciji Exotic Tous in še posebej ga. Tini, za resnično lepe trenutke na najin poročni dan in seveda za celotno organizacijo, da sva lahko uživala v lepotah eksotičnega otoka kakršen je Mauritius. Prav tako je najin posebni dan v hotelu Merville Beach omogočilo prijazno osebje, ki so uslišali vsako najino željo. Toplo priporočava ta simpatičen hotelček. Ob poročnem obredu nama je zaigral romantične pesmi tudi kitarist oziroma zaposleni fant v hotelu, kar je bila za naju pika na "i". Fotograf se je maksimalno potrudil in so tudi fotografije izpadle veliko boljše kot sva si predstavljala, saj sva bila skeptična zaradi vremena, ki je bilo muhasto samo tisti najbolj pomemben dan za naju. Morava tudi pohvaliti lokalno agencijo Solis, predvsem zato, ker sva odpovedala en izlet in z njihove strani ni bilo prav nobenega problema.

Enostavno pa je bilo deset dni, premalo časa za uživanje in razvajanje.

Lep pozdrav, Nina in Bojan